O Printstacji

Jesteśmy młodą drukarnią kreatywną. Kreatywną, bo oprócz drukowania projektujemy, doradzamy i rozwiązujemy wszelkie problemy graficzne i poligraficzne. Dbamy o to, żeby każdy z projektów, który trafia do druku w naszej drukarni był przeanalizowany, sprawdzony i obiektywnie oceniony.

Jeśli zlecany projekt przeznaczony jest do przestrzeni publicznej, nasi graficy zwracają uwagę na to, czy spełnia on estetyczne normy. NIE drukujemy banerów “zdobiących” płoty i nielegalnie postawionych obiektów reklamowych. Przestrzeń miejska jest naszym wspólnym dobrem i bardzo często drukarnie mają na sumieniu jej szpecenie.

Nasza oferta wciąż się rozszerza, a naszym celem jest oferowanie najlepszych usług, zarówno tradycyjnych jak i zaawansowanych technologicznie.

Tutaj jakość bierze górę nad ilością. Drukujemy nawet pojedyncze sztuki, zawsze z taką samą starannością.

Jeśli jesteś grafikiem, zapraszamy do kontaktu. Chętnie nawiążemy współpracę na wielu polach np.: sprzedaż autorskiej kolekcji plakatów, kartek pocztowych, kalendarzy, broszur lub regularnych, indywidualnych zleceń do różnych projektów.

Jeśli jesteś osobą z agencji kreatywnej lub innej branży gotowej na stałą współpracę, z wielką przyjemnością stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę i wypracujemy wspólny język i tryb pracy.

Jeśli jesteś studentem szukającym drukarni, wpadaj do nas lub wyślij maila z tym co możemy dla Ciebie zrobić. Oprócz tego zawsze masz u nas 10% zniżki na wszystko.

Nasz lokal to 40m2 w biznesowym centrum Trójmiasta. Dowozimy, donosimy i dokładamy wszelkich sił, żeby nasza lokalizacja była dla Was korzyścią. Po prostu jesteśmy zawsze pod ręką.

Projektujemy i doradzamy. Jeśli wiesz, co chcesz wydrukować, a nie masz projektu, to po prostu zgłoś się do nas.

Oprócz tego jesteśmy bardzo elastyczni cenowo i dbamy o to, co tworzymy. Zapraszamy do nas na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00.

DLACZEGO MY?

Drukujemy tu wszystkie elementy identyfikacji wizualnej, począwszy od metki do naszych produktów, po koperty, naklejki i wiele, wiele innych. Zawsze terminowo, zawsze perfekcyjnie. Polecamy!

Atomy Store
Projektant

Hotstamping, druk wybranym papierze i konsultacje z obsługą bardzo pozytywnie wpłynęły na ostateczny wygląd moich wizytówek

Dominika Gan
Grafik komputerowy

Oprócz standardowego druku cyfrowego w Prinstacji korzystałem również z druku 3D - świetna jakość i bardzo sympatyczna obsługa

Philip Muller
Creative Director

Prinstacja bardzo szczegółowo doradziła mi jakie wizytówki będą najlepsze dla naszej firmy. Wrócimy tu na pewno!

Kasia Janczewska
Retuszer